WhasApp Destek Hattı

Kurumsal Bilgiler

Bir hedefimiz var;
Ailemizin her bir üyesine refah bir yaşam tarzı yaratmak, tüm dünya da benimsenen bir ticaret ekosistemi oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
 

Temelleri uzun yıllar öncesine dayanan network marketing pazarlama tecrübelerimizin ışığında 2016 yılında kurumsallaşarak TEKNOONE TEKNOLOJİ A.Ş kuruldu. Süreç içinde çeşitli sektörlerde elde ettiğimiz bilgi birikimi ve AR-GE faaliyetlerimizin sonunda MEDSWAY Topluluğu'na hayat vermiş bulunuyoruz. 
İnsanların yaşam kalitesine, refahına verdiğimiz önem, bu sektöre olan ilgimize kaynaklık etmiştir.
Ürünlerimiz Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede satışa sunulmuş, çalışma arkadaşlarımızın gurur kaynağı olmaktan çok mutluyuz.
 Aldığımız güç ile birlikte hızla büyümeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Medsway, her şeyin başı sağlık şiarıyla yaşam kalitesine ve insan refahına odaklı bir hizmet misyonu taşımaktadır.
İnsana ve çevreye saygı duyan, kaliteden ödün vermeyen, profesyonel ve güvenilir bir şirkettir.  
Başta müşteri ve bayileri olmak üzere paydaşlarının çıkarlarını gözeten onların sağlık ve kazançlarını ilke edinen bir firmadır.

VİZYONUMUZ
Sağlıklı yaşam alanında medsway  markasını pazarda güçlü bir konuma getirmektir.

DEĞERLERİMİZ
Doğaya saygı: Doğayı kirletmiyoruz çünkü sağlıklı bir yaşama odaklıyız. 
İnsan saygı: En büyük saygı insanın sağlık ve refahına değer katmaktır.
Yenilik: İnovatif düşünceye sahibiz. Var olan problemleri yeni fikirler ile birleştirerek sizler için en değerlisini geliştiriyoruz. 
Aile: Bütün paydaşlarımızı ailemizin birer ferdi olarak kabul ediyoruz. Kazancımızı da mutluluğumuzu da paylaşıyoruz bu yüzden ‘’Birlikte daha güzel’’ diyoruz.
Müşteri memnuniyeti: Temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Geliştirdiğimiz bütün ürünlerimizde müşteri sağlığını ve refahını temel alıyoruz.
Bayi memnuniyeti: Medsway olarak bayilerimiz ile birlikte profesyonel bir ekibiz. Önceliğimiz bayilerimizin kazancı, refahı ve memnuniyetidir. Bayilerimizin kısa süre zarfında finansal özgürlüklerini elde etmeleri  için benzersiz ve mükemmel bir kazanç planı hazırlanmıştır.