WhasApp Destek Hattı

Bayilik Sistemi

Medsway Bayilik Sisteminde
doğrudan satış yöntemi kullanılarak ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.
Profesyonel bir pazarlama yöntemi olan doğrudan satış hem müşterinin bilgilendirilmesi hem kazanç  hem de maliyet açısından birçok avantaj sağlamaktadır.
Öncelikle ürünlerimizin satışlarını gerçekleştiren ekibimiz aynı zamanda ürün kullanıcı oldukları için ürün ile ilgili deneyimlerini de aktarma şansına sahip olabilmektedirler.
Doğrudan satışın en büyük avantajı kullanıcın  ürün ile ilgili doğru ve güvenilir bir şekilde bilgi sahibi olabilmesidir. Çünkü satış ve pazarlama ekibi aynı zamanda ürün kullanıcıdır ve deneyim sahibidir.
Medsway ürünlerini kullanan ve aldıkları eğitim ile birlikte deneyim sahibi olan kişiler firmamızın doğrudan satış ekibinin birer üyesi olmaktadırlar. Böylece bayi statüsü elde etmiş  üyelerimiz; doğrudan satış yöntemi ile kendi satış ağlarını kurarak gelir elde etme şansına sahip olurlar. Medsway olarak bayilerimizin daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamak adına kazancımızın %80’ini onlarla paylaşıyoruz. 
Medsway olarak, doğrudan satış ekiplerimizi hem ürün kullanımı hem satış sonrası destek için çeşitli eğitim programlarına tabi tutuyoruz.  
Eğitimlerini alan, ekiplerini oluşturan ve satış ağlarını geliştiren bayilerimiz, Medsway ailesini büyütmeye; büyüdükçe birlikte kazanmaya devam edecekler.
Siz de Medsway’de kariyer basamaklarını birer birer çıkarak yüksek  gelirler elde edebilirsiniz.

Medsway Kültürü; Bayilerinin ve müşterilerinin istek ve beklentilerini odak noktası olarak belirleyen, farklı görüşlere değer veren ve stratejilere geniş çaplı katılımı önemseyen, sürdürülebilir ve yenilikçiliğin öncüsü olan bir kültürdür. Bu yolda bize iştirak eden, tüm bayilerimizle gurur duyuyoruz. 

Medsway’de Doğrudan Satış yöntemiyle; kariyer yaparak hayatınıza sağlıklı yön vermeye kararlıysanız; biz de sizinle tanışmaya hazırız.
Birlikte daha güzel...