WhasApp Destek Hattı

MEDSWAY YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEDİRHAN TÖRE

Hiçbir başarı tesadüf değildir. 
Bizler hayal ettik, planladık, inandık, yaptık ve başardık. 
Dünya ekonomisini ayakta tutan sayısız şirketlerden biri olan Teknoone Teknoloji A.Ş. olarak temellerini 2019 yılında attığımız ve Medsway markası ile geliştirdiğimiz Network marketin projemizi, üretmekten ve çalışmaktan keyif alan ekibimizle, sabır ve inançla hareket ederek, nelerin başarabilineceğini gözler önüne serdik. Yaklaşık olarak 3 yıl önce çıktığımız bu yolculukta, bugün on binlerce iş ortağımızla aynı hedef ve amaçlarla hareket edip benzersiz bir iş ve kazanç modeli ortaya çıkardık.
    Global bir şirket olma yolunda büyük aşamalar kaydeden Medsway markası Wellness sektöründe geliştirdiği ürünlerle, ürün kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunarken, benzersiz kazanç planıyla da iş ortaklarımızın finansal özgürlüklerini elde etmelerine olanak sağlamaktadır. 
     Sürekli gelişen ve büyüyen Medsway olarak, bünyemizde çalışan şirket departmanları ve sahada bizlerle beraber hareket eden iş ortaklarımızla çok güçlü bağları olan, kocaman bir aile olduk.
     Sevgi, saygı, birlik, dayanışma ve adalet gibi çok sağlam bağlarla birbirine kenetlenmiş olan Medsway ailesi olarak yaptığı her işin odağına insanı koyan, geliştirdiği global bakış açısıyla, dünyaya açılmayı hedefleyen ekibimizle aynı değerlerin etrafında buluşuyor ve ortak hayallerimizin peşinden koşuyoruz. 
     İlk günkü girişimci ruhumuzu kaybetmeden tam aksine, üstüne ekleyerek işimizi Türkiye’de milyonlarla buluşturup Türkiye’den de tüm dünya ülkelerine bir fırsat olarak sunup, ülkemizi bu alanda en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 
     Hiçbir başarının tesadüf olmadığını düşünen şirketimiz iyi bir ekip, kararlılıkla uygulanan bir proje, doğru finansman ve global pazarlama yeteneği ve tabi ki insan odaklı profesyonel arge ekibimiz tarafından geliştirilen muhteşem ürünlerimiz ile çok büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz. Başarının elde edilmesi kadar, onun sürdürülebilir kılınmasının da ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle Türkiye’den doğan Medsway markasını büyütmeye ve bu büyümenin neticesinde ülkemizin değerlerini tüm dünyada artırmaya devam edeceğiz.
   Başarıya giden bu yolculukta bizlere inanan, güvenen, destekleyen tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
 Saygılarımla.
BEDİRHAN TÖRE 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI